Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Kariéra

Aktuálna pozícia:

Predavač zdravej a športovej výživy

Informácie o pracovnom mieste:

Miesto práce: Bratislava, Eurovea

Ponúkaný plat (brutto): fix + podiel z predaja

Termín nástupu: 15. 9. 2014

Druh pracovného pomeru: plný úväzok, dohoda, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

• predaj, zákaznícky servis a poradenstvo

• komunikácia so zákazníkom

• práca s pokladňou

• administratívna práca na PC (inventarizácia, skladové hospodárstvo)

• preberanie a vystavovanie tovaru

• práca na zmeny (dlhý a krátky týždeň, práca aj cez víkendy a sviatky)

• udržiavanie čistoty na predajni

Iné výhody:

• moderné a príjemné pracovisko

• motivačný systém odmeňovania

• zľavy na doplnkoch výživy pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:

Stredoškolské s maturitou

Vysokoškolské I. stupňa

Zameranie, odbor:

obchodné, ekonomické, športové

Znalosti

Jazykové znalosti:

Slovenský jazyk – materinský

Anglický jazyk – mierne pokročilý

Administratívne a ekonomické znalosti:

Pokladňa – mierne pokročilý

Skladové hospodárstvo – mierne pokročilý

Poradenstvo zákazníkom –  znalosť v oblasti  doplnkov výživy je výhodou.

Počítačové znalosti - používateľ:

Microsoft Outlook - základy

Microsoft Excel - základy

Microsoft Word – pokročilý

Internet (e-mail, www) – pokročilý

Požadovaná prax

Prax na pozícii/v oblasti: predavač

Počet rokov praxe: 1

Pozícia je vhodná pre absolventa: áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

-          Výborná komunikácia, schopnosť vyjadrovania sa (jednanie s ľuďmi)

-          Organizačné schopnosti

-          Samostatnosť a flexibilita

-          Príjemné vystupovanie a proaktívny prístup

-          Záujem o doplnky výživy a prácu v obchode

-          Zodpovednosť

-          Schopnosť analyzovať a riešiť problémy

Príprava na výkon práce:

Počas prvých dvoch týždňov Vám poskytneme zapracovanie do chodu firmy a firemných procesov, pričom Vás budú pripravovať naši skúsení zamestnanci.

Informácie pre záujemcu

CV v slovenskom jazyku a súhlas so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov v zmysle zákona NR SR č. 122/2013 Z.z. pre účely výberových konaní a evidencie v databáze uchádzačov o zamestnanie zasielajte do 30. 9. 2014 e-mailom na adresu kariera@bestbody.sk

Inzerujúca spoločnosť:

Stručná charakteristika spoločnosti

    Spoločnosť BODY FIT s. r. o. je rýchlo rozvíjajúca sa firma pôsobiaca v oblasti internetového predaja doplnkov výživy, poradenskej činnosti v oblasti zdravého životného štýlu a zdravej výživy. Cieľom spoločnosti je komplexná odborná starostlivosť zameraná na zákazníka prostredníctvom poskytovaných služieb prepojených s predajom doplnkov výživy.

BODY FIT s. r. o.

Špitálska 25

811 08 Bratislava

Slovensko

Zatvoriť

K článku neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár

Free registrácia
Výhody registrácie
  • sleduj svoje pokroky
  • vernostný program
  • zľavy a výhody pri nákupe
Prihlásiť sa
Zabudli ste heslo